Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Výmol na silnici
Datum nahlášení: 14.01.2019
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Dobrý den, v ulici Duchcovská se na křižovatce s ulicí Jaselská vytvořil výmol, který se každým dnem zvětšuje. Pravděpodobně v tomto počasí nemůže být opraven, tak by bylo dobré, tam alespoň dát značení, aby se auta výmolu vyhla. Děkuji.
Lokalita závady: ulice Duchcovská, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Závadu předáváme k řešení Správě a údržbě Ústeckého kraje, neboť se jedná o komunikaci v majetku Ústeckého kraje.