Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Vytržená dopr. značka
Datum nahlášení: 14.01.2020
Kategorie závady: Dopravní značení
Popis závady: Vytržená dopr. značka na křižovatce N.Ves a Kladruby
Lokalita závady: Nová Ves, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Daniel Městka (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení.