Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Zlomená motorka
Datum nahlášení: 14.02.2019
Kategorie závady: Závady na městském mobiliáři a dětských hřištích
Popis závady: Na hřišti je zlomená motorka c. 6 na hřišti u Botanické zahrady
Lokalita závady: ulice Novákova, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Po dodání náhradních dílů společností KOMPAN, herní prvek správce hřišť opraví.