Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Odpad na ulici
Datum nahlášení: 14.03.2018
Kategorie závady: Svoz odpadů a nádoby
Popis závady: Dobrý den. V ulici U nádraží před domem č.678/19 někdo odložil komunální odpad (směs prken, nádob, krabice, atd). Prosím o odklizení,zabírá též parkovací místo. Děkuji
Lokalita závady: Teplice, Teplice
Toto hlášení řeší: Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení, jedná se zřejmě o dozvuky "Bílého týdne" - akce, kdy občané města Teplic mohli do 11.3. odložit velkoobjemový odpad na veřejných prostranstvích. Všechen odpad se nyní postupně odváží - předám informaci na dispečink svozové společnosti k zajištění přednostního úklidu.