Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Žádost o pokácení stromu
Datum nahlášení: 14.03.2018
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Prosím o pokácení menšího javoru v ulici Křížkovského před vchodem 2511 viz foto. Strom zde nemá dostatek prostoru, neprospívá, má polovinu větví suchých a deformované listy. Ostatní javory by také bylo vhodné prořezat, mají hodně suchých větví. Děkuji Mečířová
Lokalita závady: Libušina ev.č. 12, Teplice, 415 01, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Zdravotní stav dřevin bude dne 15/3/2018 prověřen na místním šetření.