Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Propadlý chodník
Datum nahlášení: 14.03.2019
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Propadající se podklad chodníku do přilehlého kanálu(občas vylézají potkani)
Lokalita závady: ulice Tržní náměstí 953/4, Teplice, 415 01, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. V minulém týdnu byla provedena deratizace a následně bude provedena oprava propadu.