Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Poškozená vozovka
Datum nahlášení: 14.03.2019
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Již potřetí zasílám oznámení o velmi ale velmi poškozené vozovce. Jsou tam díry kde zapadne celé kolo auta, pokud se nám tam poškodí vůz, budeme poškození vozů a opravu požadovat od správci komunikace, tedy městě Teplice. Poškození, hlásím už potřetí a žádná náprava.
Lokalita závady: ulice Jugoslávská, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Výsprava této komunikace je zadána a její provedení proběhne do konce měsíce března.