Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Zničená lavička
Datum nahlášení: 14.03.2022
Kategorie závady: Závady na městském mobiliáři a dětských hřištích
Popis závady: Lavička bez opěradla a sedáku
Lokalita závady: Jana Koziny 1366/10, Teplice, 415 01, Teplice
Toto hlášení řeší: Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Oprava lavičky byla zadána správci.