Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Díry v silnici
Datum nahlášení: 14.04.2021
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: V ulicích Bulharska těsně před odbočkou do ulice Dukelská 3 díry v silnici
Lokalita závady: Bulharská 1883/5, Teplice, 415 01, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Výspravu zařazujeme do plánu oprav v nejbližším možném termínu.