Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Vrak
Datum nahlášení: 14.04.2021
Kategorie závady: Autovraky
Popis závady: Z titulu správce domu v Teplicích, U Vlastního krbu 1355-8 sděluji následující. Na veřejné komunikaci v ulici U Vlastního krbu, pod stromem, před vchodem 1357 parkuje nezabezpečené, velmi poškozené vozidlo Volkswagen RZ 6U7 0084. Auto má prázdná kola, nabouranou zadní část, u řidiče otevřené okénko, za řidičem vzadu opravené rozbité okénko a uvnitř je noclehárna pro bezdomovce. Každou noc tam spí neznámý člověk.
Lokalita závady: U Vlastního krbu, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Marek Roth (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den. MP Teplice provede aktuální záznam vozidla a zjištění majitele. Dle Vámi předloženého fota se jedná o vozidlo splňující podmínky vraku a bude zahájen postup dle §19 zákona č. 13/1997 (výzva majiteli a následně odstranění vozidla).