Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Poškozená komunikace
Datum nahlášení: 14.05.2018
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Silnice je na třech místech v tomto úseku poškozená . Při projíždění trolejbusu se doslova třese celý dům na kterém se objevují ve více místech praskliny.
Lokalita závady: Novoveská, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Závada byla předána k opravě.