Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Nepořádek - starý nábytek
Datum nahlášení: 14.05.2019
Kategorie závady: Černá skládka
Popis závady: Za domem - adresa Bílinská 2160, Teplice, v okolí popelnic nepořádek
Lokalita závady: část obce Teplice, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, předáno na dispečink svozové společnosti k úklidu. Vše je bohužel o lidech. Pokud někdo odpad odloží mimo místa k tomu určená (nedaleko bývá na nábytek přistavený velkoobjemový kontejner cca 1x za 5 týdnů nebo lze denně bezplatně odložit na sběrném dvoře) dopouští se tím pokutovatelného přestupku. Vidíte-li tedy někoho zde odpad odkládat doporučuji volat bezplatnou linku Městské policie 156, která vyšle hlídku a věc prošetří.