HLÁŠENÍ ZÁVAD - STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE


Číslo hlášení: 140519_d71b


Stav zpracování: V ŘEŠENÍ


Název hlášení: Zlomené větve na stromech

Datum nahlášení: 14.05.2019

Kategorie závady: Veřejná zeleň


Popis závady: V ul. Fráni Šrámka u chodníku visí zlomené větvě na dvou stromech, v blízkosti chodník vedoucí do ul. Josefa Hory, viz mapa.


Lokalita závady: ulice Fráni Šrámka, Teplice, okres Teplice


Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)


Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Bylo provedeno místní šetření, bohužel jsme na místě zlomeně větve nenašli. Poprosila bych Vás tedy o foto. Předem děkuji