Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Autovrak Habrová ul.
Datum nahlášení: 14.05.2020
Kategorie závady: Autovraky
Popis závady: Již čtvrtým rokem bojuji za odstranění autovraku v Habrové ulici u vchodu č .3101. V souvislosti s čištěním komunikací 20.5. prosím znovu o zhodnocení stavu,zda by již mohlo dojít k jeho odsranění. Děkuji Vestfálová
Lokalita závady: Nová cesta, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Marek Roth (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, opětovně přehodnotíme zda vozidlo již konečně splnilo podmínky aby se stalo vrakem podle §19 zákona č. 13/1997.