Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Oprava komunikace
Datum nahlášení: 14.05.2021
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Prosíme o opravu komunikace - ulice Křížkovského od vchodu 2511 ke garážím a rodinným domům vzadu. Cesta je dlouhodobě ve špatném stavu, tvoří se výmoly a v nich louže. V suchém období neskutečně práší. Ideálně prosíme o zpevnění povrchu a ukončení obrubníkem, aby nedocházelo k dalšímu ničení trávníku při parkování. Bylo několikrát řešeno posypem šterkem a válcováním, ale to vydrží max. měsíc.
Lokalita závady: Křížkovského 2511, Teplice, 415 01, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Výspravu výmolů zařadíme do plánu oprav. Výspravy povrchu komunikací ke garážím jsou prováděny obrusem.