Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Plný kontejner
Datum nahlášení: 14.05.2021
Kategorie závady: Svoz odpadů a nádoby
Popis závady: Nejde ani otevřít jak je plný
Lokalita závady: Javorová, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení, předám společnosti ASEKOL, která zajišťuje svoz v rámci zpětného odběru.