Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Neprořezané stromy u silnice
Datum nahlášení: 14.06.2016
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Stromy u silnice jsou neprořezané, jsou na nich uschlé větve a hrozí poranění, potřebovaly by odborný prořez.
Lokalita závady: ulice Bystřanská, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. V listopadu 2016 proběhne na těchto dřevinách odborný prořez a tzv. pěstební probírka.