Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: žluté značení, nápis hasiči
Datum nahlášení: 14.06.2020
Kategorie závady: Dopravní značení
Popis závady: Dobr den chtěl bych se zeptat zda by bylo možno v ulici Javorova opět nakreslit ( zduraznit) napisi Hasiči a žlutou čáru. Mnoho lidí na těchto čárách parkuje protože už nejsou vidět bylo by možno s tím něco udělat děkuji.
Lokalita závady: Javorová, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Daniel Městka (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, obnova předmětného dopravního značení je již v řešení a jednáme se zhotovitelem.
S pozdravem
D. Městka
odbor dopravy
MgM Teplice