Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Výtluk na silnici
Datum nahlášení: 14.06.2022
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Výtluk nan silnici, pravděpodobně způsobený špatným hutněním podkladu při provádění inženýrských sití na přilehlé výstavbě rodinných domů v ulici Středová Teplice - Trnovany
Lokalita závady: Lomená 1758/32, Teplice, 415 01, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Závadu již řešíme v rámci reklamačního řízení s firmou provádějící výkop. Oprava provedena v říjnu 2022.