Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: "Štěrkový" trávník
Datum nahlášení: 14.07.2020
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Před vchodem Pod Školou 244 je po opravě vodovodu (?) už několik let v trávníku provizorní zásyp štěrkovou drtí. Drť se roznáší po okolí, do domů a také se stává nevhodnou zábavou dětí.
Lokalita závady: Pod Školou 244/5, Teplice, 415 01, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, dne 23/7/2020 byla situace prověřena. Plocha bude doplněna zeminou a zatravněna.
------------------------------------------------------------
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Dne 23/7/2020 bude situace prověřena na místním šetření.