Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Auto BMW
Datum nahlášení: 14.07.2020
Kategorie závady: Autovraky
Popis závady: Dobrý den. Prosím o vyřešení nepojizdneho auta na parkovišti u OBI, přesněji u drogerie Teta. Auto už tu stojí více jak rok a zabírá místo dalším autům, které zde mohou parkovat. Zde není místa nazbyt a večer všude bývá již obsazeno. Nikdo s vozidlem nejezdí pouze stojí na místě
Lokalita závady: Trnovany, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Marek Roth (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Parkoviště v OBI není v majetku statutárního města Teplice. Na podnět vlastníka komunikace (což jsou 3 soukromé osoby) může příslušný silniční správní úřad zahájit úkony podle §19c zákona č. 13/1997 Sb. - tedy řešit odstranění vraku.