Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Obri dira do kanalizace
Datum nahlášení: 14.07.2021
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Na konci Teplic/zacatku Novosedlic po prave strane od dopravnich podniku je velika nezakryta sachta. Nebezpecna pro deti, zver , chodce. Jsou u toho velike hromady pisku, v blizkosti stavebniho pozemku
Lokalita závady: Emilie Dvořákové, Teplice, Teplice
Toto hlášení řeší: Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Závadu jsme předali k prověření Obecnímu úřadu Novosedlice. Dle sdělení OÚ Novosedlice bude vyzván vlastník pozemku k odstranění závady.