Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Dira v silnici
Datum nahlášení: 14.08.2016
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: V ul. ANTALA STASKA na prave strane smerem ke Cervenemu kostelu je propadla nebo vymleta silnice. Nicmene diry a propadliny jsou v celem useku k Cervenemu kostelu.
Lokalita závady: ulice Antala Staška, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Milena Gartnerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. V nejbližších dnech bude provedena oprava části komunikace, která je ve vlastnictví města.