Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Nadměrné množství odpadu u popelnic v Bratislavské ulici
Datum nahlášení: 14.08.2018
Kategorie závady: Svoz odpadů a nádoby
Popis závady: Nadměrné množství odpadu u popelnic v Bratislavské ulici - vyhozené kusy nábytku, které jsou rozloženy kolem popelnic. Je možné to, prosím, nechat odstranit? Děkujeme
Lokalita závady: ulice Bratislavská 438, Teplice, 415 03, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Odstranění odpadů z kontejnerového stání bylo zadáno svozové společnosti Marius Pedersen a.s.