HLÁŠENÍ ZÁVAD - STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE


Číslo hlášení: 140819_9d2a


Stav zpracování: VYŘEŠENO


Název hlášení: Poškozený poklop - zřejmě teplovod

Datum nahlášení: 14.08.2019

Kategorie závady: Nezařazeno


Popis závady: Betonový poklop je v naprosto dezolátním stavu.Vedle chodníčku podél paneláků směrem k ulici Březinova jsou další poklopy ve špatném stavu. Škoda, že váš systém neumožňuje definovat více míst najednou.


Lokalita závady: Teplice, okres Teplice


Přiložená fotografie:

Fotografie závady

Toto hlášení řeší: Ing. Dagmar Teuschelová (odbor životního prostředí)


Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Pokusíme se zjistit, komu poškozený poklop patří a u vlastníka zařízení zajistit nápravu.
Děkuji za pochopení