Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Poškozený chodník
Datum nahlášení: 14.08.2019
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Poškozený chodník viz foto
Lokalita závady: Buzulucká, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Závada byla zadána k opravě.