Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Komunální odpad/ na potoce v klecích.../
Datum nahlášení: 14.08.2020
Kategorie závady: Svoz odpadů a nádoby
Popis závady: - je velice problematické třídit odpad a směsný odpad do kontejnerů sypat, když je klec zaplněná volným odpadem od ksindlu, kteří svou liknavostí a nevychovaností sypou a hází odpad rovnou do klece a nikoliv do kontejnerů ! -když vozidlo na odpad přijede, tak odhrne volný odpad, aby mohl vysypat kontejnery a zase odjede. / viz dnešek 14.8.2020/, a volný odpad v kleci tu leží již téměř 3 týdny !
Lokalita závady: Prosetice, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Odstranění odpadů z kontejnerového stání bylo zadáno svozové společnosti Marius Pedersen a.s.