Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Uschlá bříza
Datum nahlášení: 14.08.2020
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Dobrý den, u školní družiny uschla bříza, asi by bylo dobré jí pokácet dříve, než by začala padat sama a někoho zraní.
Lokalita závady: Buzulucká, Teplice, Teplice
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situace byla prověřena na místním šetření. Dřevina bude v období vegetačního klidu pokácena.