Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Zašpiněné parkoviště
Datum nahlášení: 14.08.2021
Kategorie závady: Čištění komunikací
Popis závady: V průběhu minulých cca 10 dnů stálo na parkovišti vozidlo (asi fekální) a hadice i dlouhé hodiny čerpalo - asi čistilo kanalizační vpustí. Když auto odjelo, zůstal po něm znečištěn povrch parkovací plochy! Nevyčistili plochu poprvé, ani po druhé akci!
Lokalita závady: Scheinerova 1835, Teplice, 415 01, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Iva Smetáková (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Závada byla předána k dořešení úklidové firmě Marius Pedersen.