Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Nepořádek okolo kontajnerů
Datum nahlášení: 14.08.2022
Kategorie závady: Svoz odpadů a nádoby
Popis závady: Nepořádek okolo kontajnerů.
Lokalita závady: Na Konečné, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Předávám na dispečink svozové společnosti k zajištění úklidu. Bohužel se domnívám, že takové množství odpadu nevzniká přes víkend z přilehlých domů, ale spíše navážením odjinud (zneužíváním stanoviště občany z okolních obcí, případně firemními subjekty), což je pokutovatelný přestupek. Prosím tedy pokud vy nebo ostatní sousedé, kterým na pořádku v okolí záleží, uvidíte někoho okolo nádob vyhazovat odpad nebo např. zastavit jakékoliv auto a vykládat z něj odpad, volat ihned bezplatnou linku 156 Městské policie. Hlídka je zpravidla na místě velmi rychle a věc na místě prošetří.