Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Nedosekana trava
Datum nahlášení: 14.08.2022
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Za kauflandem resp za ulici Arbesove při sekání trávy nebyla dosekana trava zpráva pozemek města, zleva pozemek Kauflandu a mezi tím " území nikoho " mezi dvěma oresaky, těsně u proslapane pesinky zaem do Kauflandu z našeho sídliště. Už jsem a to poukazoval, menší děti tudy prochází a mají to do půlky těla, těch klíšťat co tam bude. No od té doby opět poporostl ten úsek a co více ta suchá trava dobře hoří. 2 pejskarky co tudy chodí říkaly, že tam děti či vyrostci tu trávu zapalovali. Je to fakt kousek od domů. Z toho domu nejblíže z Arbesove už to i hlásili i domovní duvernici BD Mír, že tam hořelo. Ale ten pozemek BD Míru neni, ty mají jen podél domu. Takže prosím zjistěte komu to patří, kdo tedy nedokončil tehdy to poslední sekani trávy ( město či kaufland) a pokud možno zajistěte nápravu nedojde k požáru. Stačí, že kaufland neudrzuje ta kroviska jehličnanů a ty o rosty stromů, to zase asi města za hřištěm, ale v to sezdrzuji a prespavaji bezdomovci. Tam vzadu u cesty okolo plotu Kauflandu už se pomalu pesinou člověk neprotahne a bylo to moc hezky upravené když se tam budoval to hřiště pro koloběžky a kola.
Lokalita závady: Arbesova 1581/7, Teplice, 415 01, Teplice
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situace bude dne 18/8/2022 prověřena na místním šetření.