Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Odpad na ulici
Datum nahlášení: 14.08.2022
Kategorie závady: Svoz odpadů a nádoby
Popis závady: Na chodníku před domem v ulici Štúrova 773/54 leží ohořelé pozůstatky po požáru kontejneru. Nejde bezpečně projít chodnikem.
Lokalita závady: Štúrova 773/54, Teplice, 415 01, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Iva Smetáková (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Předáno svozové společnosti k úklidu shořelé nádoby a dodání nové... provedeno.