Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Rozbitý kryt u veřejného osvětlení
Datum nahlášení: 14.09.2015
Kategorie závady: Veřejné osvětlení a světelná signalizace
Popis závady: Dobrý den, na základě našeho telefonického rozhovoru upřesňuji závadu a to poškozený kryt u veřejného osvětlení č. 4323 v Teplicích, ul. Unčínská nad restaurací Bunkr. Děkuji za vyřízení a přeji pěkný den
Lokalita závady: část obce Trnovany, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Radomír Panchartek (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den,oprava byla provedena.