Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Poskozeny chodnik
Datum nahlášení: 14.09.2015
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Po vymene kabelu VN od cervna nedodelan povrch chodniku v Soubezne ulici v Proseticich.nejedná se o poškozený chodník, ale výkopové práce povolené na základě výkopového povolení.
Lokalita závady: část obce Prosetice, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Milena Gartnerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Dle sdělení zhotovitele bude pokládka povrchu probíhat v průběhu příštího týdne.