Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Chybi kontajner na trideny odpad-plast, Jugoslavska ulice
Datum nahlášení: 14.09.2019
Kategorie závady: Svoz odpadů a nádoby
Popis závady: Dobrý den, cca před 14 dny shořel na parkovišti v Jugoslávské ulici kontajner na plast. odpad. Zatím nebyl nahrazen novým. Děkujeme za nový.
Lokalita závady: Jugoslávská, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. O shořelém kontejneru v Jugoslávské ul. jsem již informovala svozovou společnost koncem minulého týdne, dle získaných informací bude vyměněn nejpozději zítra.