Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Poškozená nádoba na komunální odpad
Datum nahlášení: 14.09.2019
Kategorie závady: Svoz odpadů a nádoby
Popis závady: Poškozený poklop na kontejnerů
Lokalita závady: Bílinská 2158/76, Teplice, 415 01, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Výměna nádoby bude zajištěna svozovou společností Marius Pedersen a.s., potřebujeme však upřesnit ulici a č.p., pro které je dosavadní nádoba určena. Zvolejte prosím tuto informaci p. Řepkové na tel: 493 645 527.