Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Autovraky v ulici Hornická v Teplicích
Datum nahlášení: 14.09.2020
Kategorie závady: Autovraky
Popis závady: Dobrý den, v ulici Hornická 695/15 se nacházejí dva autovraky kam je nepřizpůsobivý občané odtáhly a následně rozebraly, první auto zde bylo odtaženo cca 1,5 měsíce zpětně, na místo byla zavolána i PČR v momentě kdy k rozebírání docházelo. Na místo se sice dostavila ale problém nijak neřešila.
Lokalita závady: Hornická 695/15, Teplice, 415 01, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Marek Roth (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. U vraků vozidel se podíváme (v součinnosti s MP Teplice) na VIN (jestli ještě je), aby jsme podle zákona o pozemních komunikacích vyzvali vlastníka vozidla k jeho odstranění. Pak musíme (bohužel zákonná lhůta) čekat dva měsíce a když majitel vozidla toto neodstraní tak je může odtáhnout a zlikvidovat vlastník komunikace. Prosím mějte strpení.