Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Černá skládka v ulici Dubská a Hornická
Datum nahlášení: 14.09.2020
Kategorie závady: Svoz odpadů a nádoby
Popis závady: Dobrý den v ulici Hornická se nachází černá skládka způsobená bezdomovci (pod mostem) většina obyvatelstva této čtvrti zde venčí psy jelikož míst na venčení zde moc není, dále v ulici Dubská naproti domu čp. 790/2 (vedle škodovky) další zeleň využívaná k venčení psů ale z důvodu umisťování kontejneru a stálého umístění popelnic zde dochází ke skládce způsobené nepřizpůsobivými občany a z toho důvodu je tu přemnožení krys. (doporučuji přemístění popelnic a umisťování kontejneru do ulice U Hřiště kde se tito občané scházejí ať si dělají nepořádek u sebe)
Lokalita závady: U Hřiště 790/2, Teplice, 415 01, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Odstranění odpadů z kontejnerového stání a jeho okolí bylo zadáno svozové společnosti Marius Pedersen a.s.