Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Nedbale opravený chodník
Datum nahlášení: 14.09.2020
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Na takhle poničený chodník nestačí oprava pouze záplatami. Chodník je hodně popraskaný v celé ulici. Navíc na chodníku jsou ponechány zbytky rozdroleného starého asfaltového povrchu a nové záplaty jsou nerovné.
Lokalita závady: Bulharská 1936/4, Teplice, 415 01, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Jedná se pouze o výspravu, než bude provedena celková oprava povrchu v dané lokalitě.