Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Zarostlé keře a černá skládka.
Datum nahlášení: 14.09.2020
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: V ulici Hornická (pod mostem) v Teplicích je zarostlá jak tráva tak keře většina obyvatelstva této čtvrti zde venčí psy, jelikož míst na venčení zde moc není prosím a lepší udržování této lokality ne jen 1x do roka. Dále se v ulici Hornická nachází černá skládka způsobená bezdomovci. Dále v ulici Dubská naproti domu čp. 2 (vedle škodovky) další zeleň využívaná k venčení psů ale z důvodu věčného umisťování kontejneru (a stálého umístění popelnic) si z toho nepřizpůsobívý občané udělali skládku z toho důvodu zde dochází k přemnožění krys. ( Doporučuji přemístění popelnic a umisťování kontejneru do ulice U Hřiště kde se tito občané scházejí ať si dělají nepořádek u sebe)
Lokalita závady: Hornická 695/15, Teplice, 415 01, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, situace byla prověřena na místním šetření. Zeleň bude do konce října 2020 upravena.
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situace ohledně zeleně bude dne 17/9/2020 prověřena na místním šetření.