Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Černá skládka v ulicích Dubská a Hornická
Datum nahlášení: 14.09.2020
Kategorie závady: Černá skládka
Popis závady: V ulici Hornická (pod mostem) se nachází černá skládka způsobená bezdomovci většina místního obyvatelstva zde venčí psy jelikož v této oblasti míst na venčení moc není. Dále v ulici Dubská naproti domu čp. 790/2 se (vedle škodovky) z důvodu umisťování kontejneru a stálého umístění popelnic zde nepřizpůsobivý občané udělali skládku a z toho důvodu zde dochází k přemnožení krys.
Lokalita závady: Řetenice, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Odstranění odpadů bylo zadáno svozové společnosti Marius Pedersen a.s.