Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Znečištěná komunikace
Datum nahlášení: 14.09.2021
Kategorie závady: Čištění komunikací
Popis závady: Dobrý den, chtěla bych nahlásit znečištěnou komunikaci (silnici) v ulici Tržní náměstí 935/8, vozovka silně zapáchá, pravděpodobně projíždělo vozidlo asi s fekáliemi, na fotografiích posílám viditelný znečištěný pruh od neznámého projíždějícího vozidla.
Lokalita závady: Tržní náměstí 935/8, Teplice, 415 01, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Iva Smetáková (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Vozovka na Tržním náměstí byla týž den umytá.