Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Zarostlý neošetřovaný pozemek
Datum nahlášení: 14.09.2022
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Na pozemku jsou již po několik let náletové dřeviny, které již dosahují skoro do druhého patra.
Lokalita závady: Benešovo náměstí 3282, Teplice, 415 01, Teplice
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situace bude dne 15/9/2022 prověřena na místním šetření.