Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Nepořádek v dubovém lesiku
Datum nahlášení: 14.09.2022
Kategorie závady: Neudržovaná zeleň, která není v majetku města
Popis závady: Dobrý den, chci nahlásit bordel od bezdomovců či podobné špíny, která v lesíku nad zdravotním střediskem u casina Palma, zanechala rozházené odpadky apod. Jsou tam různá místa, kde se něco povaluje... Děkuji
Lokalita závady: Trnovany, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Bc. Dominika Brzobohatá (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den,
děkujeme za nahlášení nepořádku. Lokaci prověříme a zajistíme nápravu.
S přáním hezkého dne.
Bc. Dominika Brzobohatá