Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Závada na komunikaci (3)
Datum nahlášení: 14.10.2015
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Sobědruhy, křižovatka ul. Stará x Srbická, díra uprostřed kžižovatky (asi propadlý hydrant?)
Lokalita závady: Srbická 426, Teplice, 415 10, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Milena Gartnerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Tato komunikace není v majetku Statutárního města Teplice. Závadu nahlásíme správci komunikace-Správě a údržbě silnic Ústeckého kraje.