Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Odpad na ulici
Datum nahlášení: 14.10.2016
Kategorie závady: Svoz odpadů a nádoby
Popis závady: Dobrý den, v místě kde jsou umístěné popelnice je nepořádek.
Lokalita závady: ulice Jungmannova, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Požadavek na úklid v kontejnerovém stání byl předán na svozovou společnost Marius Pedersen a.s.. S pozdravem Jurčíková referent ODŽP MgM Teplice