Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Nesvítí lampa
Datum nahlášení: 14.10.2019
Kategorie závady: Veřejné osvětlení a světelná signalizace
Popis závady: Ul. Novoveská, před viaduktem.
Lokalita závady: Novoveská ev. č. 1908, Teplice, 415 01, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Radomír Panchartek (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Závada bude odstraněna.