Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Polámané větve
Datum nahlášení: 14.11.2015
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Na této ztezce je polámaný strom.U plotu se školou je usychající velký strom Jírovce. Celkově je prostor velmi zanedbán. Zarostlý travou a náletovými dřevinami.
Lokalita závady: část obce Teplice, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situace bude prověřena na místním šetření dne 20/11/2015. O realizaci úprav Vás budeme informovat.