Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Chybějící poklop (nejspíše uzávěr vody)
Datum nahlášení: 14.11.2019
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: V ulici Českobratrská před lázeňským domem Jirásek v silnici, hned vedle chodníků chybí poklop k uzávěru nejspíše vody. Je to nebezpečné jelikož tam zapadla synovi noha.
Lokalita závady: Českobratrská, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Závadu jsme předali Severočeské vodárenské společnosti k odstranění - jedná se o jejich zařízení. Dle sdělení SVS opraveno 25.11.2019