Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Odpad na silnici
Datum nahlášení: 14.11.2019
Kategorie závady: Čištění komunikací
Popis závady: Dobrý den, v ulici V Břízkách za domem 385-387 je vrstva napadaného listí. Včera přijel malý zametač, který bohužel uklízel před domy, kde již bylo uklizeno. Děkuji za vyřízení Bittnerová
Lokalita závady: Řetenice, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Iva Smetáková (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. V ulici V Břízkách je nastavený pravidelný úklid strojním zametačem, který z technických důvodů nezajíždí podél domu s č.p. 385 - 387. Tento úsek komunikace včetně schodiště V Břízkách je v plánu mimořádného úklidu (po spadu listí) v termínu do 22.11. 2019. Úklid byl proveden dne 19.11.2019.